Yaşam

ABD’li oyuncu Chris Evans, kendisinden 16 yaş küçük sevgilisiyle el ele görüntülendi

Uzun bir mühlet boyunca Kaptan Amerika’ya hayat veren Chris Evans (41), Portekizli oyuncu Alba Baptista (25) ile aşk yaşıyor.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ

ABD’li oyuncu Chris Evans, bu yıl People mecmuası tarafından “Yaşayan en seksi erkek” seçilmişti. Oyuncu bu kere de özel hayatıyla gündemde. Gönlünü Portekizli oyuncuya kaptıran güzel oyuncu sevgilisiyle, Central Park’ta el ele objektiflere takıldı. Tanınmamak için maske ve güneş gözlüğü takan ikili, görüntülenmekten kurtulamadı.

CHRİS EVANS KİMDİR?

Christopher Robert “Chris” Evans (d. 13 Haziran 1981; Boston, Massachusetts), Amerikalı oyuncudur. Evans 13 Haziran 1981’de Amerika Birleşik Devletleri’nin Boston şehrinde doğdu. Evans’ın birinci değerli rolü 2001 imali Not Another Teen Movie’deki Jake WyIer karakteridir. Daha evvel Boston Public ve The Fugitive dizilerinde, Opposite Sex dizisinde ise bir kısım rol almıştır. Fantastik Dörtlü serisi, Birinci Yenilmez: Kaptan Amerika ve Kaptan Amerika: Kış Askeri sinemasıyla bilinir. Gucci kozmetik markasının modelliğini yapmıştır.

Evans, 2017 yılında Gifted isimli aile drama sinemasında rol almıştır. Bu yıl son olarak Kaptan Amerika rolünü canlandırmıştır. Evans, 2019’da Netflix gerilim filmi Red Sea Diving Resort’ta bir İsrail Mossad casusunu canlandırdı. Birebir yıl Knives Out sinemasında rol almıştır. Evans şu anda Apple TV kabahat draması küçük dizisi olan Defending Jacob dizisinin başrolüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu